Veto lasāms iPad planšetdatoros

Mums ir labas ziņas! Tagad visi iPad planšetdatoru lietotāji var iegūt savā īpašumā arī “Veto Magazine” digitālo un interaktīvo dvīni – aplikāciju “Veto#32” , kas no šīs nedēļas pieejama Apple Store par nieka 1,79 EUR.

Jaunajā “Veto” aplikācijā lasāmi visi drukātajā “Veto” 32. numurā publicētie raksti, kas digitālajā versijā ieguvuši audiovizuālus papildinājumus – piemēram, plašākas fotogalerijas, videomateriālus, mūziku un saites uz mājaslapām.

“Veto” 32. numura tēma ir mājas un tajā lasāmas intervijas ar mūziķi Kasparu Rogu, fotogrāfu Arni Balču, elektroniskās mūzikas meistaru Robertu Henki (Robert Henke), britu komiķi Bilu Beiliju (Bill Bailey), arhitektūras kritiķi Ventu Vīnbergu, dzejnieku Henriku Eliasu Zēgneru, avangarda filmu veidotāju Jonu Meku (Jonas Mekas), postmetāla grupu Tesa un citiem.

“Veto” #32 literatūras sadaļā lasāms rakstnieka Gundara Ignata stāsts “Kultūras cilvēki”, savukārt modes lapās rudenīgu melanholiju iemūžinājusi fotogrāfe Evita Goze.

Atšķirīgas māju un piederības izjūtas pētītas sarunās ar izbijušu cietumnieku, ceļotāju, bezpajumtnieku un Latvijā dzīvojošu ārzemnieku. Savukārt fotostāsts par četriem radošiem jauniešiem ļauj ielūkoties viņu pirmajās vai otrajās mājās. “Veto” #32 košās kolāžtipa ilustrācijas veidojusi Londonā dzīvojošā māksliniece Līga Kitchen.

Interaktīvā “Veto#32” aplikācija pieejama Apple Store un tās cena ir 1,79 EUR.

Veto 32.numurs aplikācijā

6 attēli

Leave a Reply

Jan, 2018

Notiks projekta “Visas Taisnības” koncerti

Mūzikas projekts “Visas Taisnības” jaunā gaismā un laikmetīgā skanējumā iepazīstinās ar Raimonda Paula mūziku, kurā izmantoti dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdi, pirms koncertu apmeklēšanas aicinot arī uz izstādi “Latvijai 60”. “Visas Taisnības” mūzikas projekta autori, mūziķis Raimonds Gusarevs un DJ Monsta, ir uzspodrinājuši 70. gadu latviešu estrādes mūzikas dziesmas un pārrakstījuši tās mūsdienu laikmetam raksturīgajās notīs.

Dec, 2017

Vecrīga. Ar čīzburgeru pie sienas 

Nikola Krištopane jau kopš pusaudža gadiem nodarbojas ar apartamentu īstermiņa izīrēšanu Rīgas vecpilsētā. Jau kopš mazotnes viņa sevi atceras Vecrīgā, soļojot līdzi vecākiem uz darbu, un stāstu par šo apkaimi viņai netrūkst.

Dec, 2017

Ķīpsala. Pārbaudītas vērtības

Aizvadītajos Ziemassvētkos apritēja apaļi 20 gadi, kopš uzņēmējs un ekspremjers Māris Gailis sauc sevi par īstu ķīpsalnieku. Lielāko daļu no šiem gadiem viņš kopā ar sievu arhitekti Zaigu Gaili veltījis šīs apkaimes attīstībai.

Dec, 2017

Imanta. Pazudusī pagalmu bērnība

Kas ir kopīgs Brodvejai ar Imantu? Abās šajās vietas mājas radis dejotājs un horeogrāfs Rolands Meržejevskis. Cilvēks, kurš jebkuru notikumu var pārvērst muzikālā skatuves pārdzīvojumā.

Dec, 2017

Mūki aizlidoja – templis palika

Tādi sirsnīgi smiekli. Daudz. No dienām televīzijā līdz pirmajai pilnmetrāžas dokumentālajai filmai “Lidojošo mūku templis”, kas nule palaista pasaulē un Latgales vēstniecībā Gors piedzīvojusi savu kārtējo pirmizrādi. “Vispār tās filmas tomēr ir sarežģīta lieta. Būtu zinājusi…’’ smejas režisore Žanete Skarule.