Bērnu Rotaļu Burbuļu Mašīna, USB Uzlādējams Automātiskā Burbuļu Mašīna Lielgabals Ziepju Burbuļu Pūtējs Āra Bērniem, Bērnu juguetes brinquedos

Jauns produkts

€14.33

€17.07

-17%

Tagi:

buble maker, bubbl, bērniem pistoli, bubbl pistoli, burbuļbumba tiek piepūsti, lielo burbuļu mašīna, bumbu staigāt ūdens, lielgabals metāla pistole, rotaļu pistole, bubbl ziepes

Aizzīmju Punktiem:

1、Drošs Materiāls: Izgatavots no droša ABS vides aizsardzības materiālu un bieza plastmasas apvalks, burbuļu mašīna ir viens gabals, molding, anti-ietekme un izturīgs.

2、Unikālu Dizainu: Ar burbuļu pūtēju struktūra dizains, burbuļu mašīna ar automātisko bezgalīgas burbuļi, kas var saražot vairāk nekā 3000 burbuļi minūtē.Var izmantot 60 minūtes.

3、Portatīvo Izmantošana: automātiskā burbuļu mašīna ir powered by USB uzlāde, viegls dizains, viegli pārnēsājams, nodrošināt jūs ar vislielāko ērtības.

4、Viegli lietojams: ievietojiet burbuļu pūtējs uz līdzenas virsmas, pēc tam ielikt un aizpildīt to ar burbuļu šķidrums, un, visbeidzot, to ieslēgt, lai ļautu burbuļi lidot ap automātiski.Viegli tīrāms, vienkārši izliet burbuļu šķidrums un noslaucīt ar drānu.

5、Labu Dāvanu: burbuļu mašīna ir paredzēta ģimenēm un bērniem.Viegls un izturīgs āra burbuļu mašīnu, rotaļu var padarīt spēli interesantāku.Vedot bērnu uz sapņains burbulis pasaulē, tas noteikti ir ideāla izvēle bērniem.Ideāls, lai izveidotu sapņaina un romantiska atmosfēra telpās vai ārpus telpām (pagalmā un parkā), piemēram, kāzas, posmos, personām un kempings.

Specifikācijas:

Materiāls: ABS, elektroniskie komponenti

Pazīmes: viens-galvenais burbuļu pūtējs, automātiskā režīmā, USB uzlāde, drošu un vides aizsardzības, ideāls burbulis

Piemērots vecums: vairāk nekā 8 gadi

Produkta izmērs: par 18.3*17.6*15.8 cm/7.20*6.93*6.22 jo

Iepakojuma lielums: par 16.3*16.2*18 cm/6.42*6.40*7.09 jo

Uzlādes laiks: apmēram 90 minūtes

Lietošanas laiks: aptuveni 60 minūtes

Iepakojuma Saraksts:

Burbuļu Mašīna*1

USB Kabelis*1

Vecums >No 8 Gadiem

Saistītie Produkti